• Polecane:

Szafy na wymiar


Szafy na wymiar są najlepszą opcją dla tych, którzy szukają dodatkowego miejsca do przechowywania. Jest to rodzaj szafy idealnie dopasowany do rozmiarów sypialni lub garderoby, od podłogi do sufitu, aby pomóc Ci w pełni zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni.

wnęka z szafą

Jeśli jeszcze myślisz o inwestycji w szafę robioną na zlecenie do Twojego domu, to są to tylko niektóre z korzyści, które możesz Ci ona przynieść:

 1. Indywidualny design

  Ten typ mebli sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, bez wyjątku czy masz pokój, który jest owalny, kwadratowy lub wypełniony licznymi projektowych wyzwaniami. Taka unikalna konstrukcja, przed produkcją zostaje zaprojektowana, aby dostosować się do danej przestrzeni. Dzięki temu możesz decydować nie tylko o jej zewnętrznym wyglądzie, lecz także o wnętrzu. Daje Ci swobodę w wyborze ilości szuflad, regałów, wieszaków lub półek, które potrzebujesz. W zależności od Twoich preferencji możesz nawet przekształcić ją w wyjątkową przestrzeń z podziałem na połowy.

 2. Nietypowe rozwiązania

  Ponieważ można dostosować szafy na wymiar do własnych upodobań, to można również całkowicie zmaksymalizować sposób, w jaki wykorzystywana jest dostępna przestrzeń. Możesz wykorzystać to w dowolnym miejscu w domu, nawet w miejscach, które w przeciwnym razie nie zostałyby wykorzystane, takich jak przestrzeń pod schodami.

 3. Łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu

  Większość ludzi uważa, że proces czyszczenia wolnostojącej szafy na wymiar jest frustrujący i męczący, dlatego, że kryje ona wiele zakamarków. Jednak niezależnie czy postawisz na szafę robioną na zamówienie, czy na gotową szafę ze sklepu meblowego, to i tak możliwe jest, że będziesz potrzebować stołka, aby dostać się do wszystkich półek. Ponadto szafy na wymiar w tym zestawieniu wygrywają, są one bowiem tak skonstruowane, aby sięgać nawet po sam sufit, wykorzystując całą przestrzeń. Dzięki temu między górą szafy a sufitem nie zbiera się kurz i pajęczyny, a Ty nie musisz martwić się o ich ciągłe sprzątanie.

 4. Estetyczność

  Kiedy poświęcisz czas na zaprojektowanie własnej szafy na wymiar, będziesz miał wszystkie elementy, aby dopasować ją do wybranego przez siebie pomieszczenia. Niektórzy właściciele domów lubią czerpać tę estetyczną korzyść, decydując się na wykorzystanie szafy, jako centralnego punktu przestrzeni, do którego dopasowują pozostałe meble i ich wzory oraz kolory.

 5. Nieskończone opcje przechowywania

  Oczywiście, jednym z głównych punktów dotyczących szaf robionych na wymiar są liczne opcje przechowywania. To doskonały sposób, aby umieścić w jednym miejscu wszystkie koce, pościele i inne akcesoria, a odzież i buty w drugiej części. Dzięki temu możesz mieć w swojej szafie wszystko, czego potrzebujesz i nie musisz inwestować w zakup kolejnych mebli do przechowywania. Ponadto zyska na tym również Twoja przestrzeń, stanie się bardziej otwarta i przestronna, a Ty będziesz mógł zamontować biblioteczkę na książki, postawić barek lub toaletkę.

Korzyści, jakie płyną z wyboru szafy na wymiar, jest nieskończenie wiele. Jest to doskonały sposób, aby ułatwić sobie życie i mieć odpowiednią ilość miejsca do przechowywania wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Gdy wszystko zostanie już i zrobione, Twoja nowa szafa z pewności szybko zamieni się w jeden z Twoich ulubionych elementów domu i przyniesie Ci wiele lat radości.

KOMENTARZE:
• Jacek
Wszystkie meble w moim mieszkaniu musiałby być przygotowane na wymiar. Na 25 metrach kwadratowych każdy centymetr ma znaczenie.